Servis ve Bakım

ASANSÖRLERİN PERİYODİK BAKIM ONARIM ve SERVİS HİZMETLERİ
 
Hizmet Kalitesi;
 
AG ASANSÖR’ün amacı yüksek kalitede bakım hizmetlerini sağlamaktadır. AG ASANSÖR, müşteri ekipmanlarının aksama olmadan çalışmasını sağlamak ve en üst seviyede hizmet kalitesi sunmak için verimli bakım sürecini geliştirmiştir.  AG ASANSÖR servis personeli modern teknoloji ile donatılmış olup, AG ASANSÖR’ün bir temsilcisi olacak şekilde eğitimden geçirilmektedirler.  Servis personeli tüm koşullarda esnek bir şekilde çalışan profesyonellerden oluşmaktadır.
 
AG ASANSÖR Modüler Tabanlı bakım yöntemine dayanan global standartlardan oluşmaktadır. Bu hizmet, ekipmanın ömrü süresince performans ve güvenliği sağlamakta olup, arızaları azaltmaktadır.  
 
AG ASANSÖR Müşteri Hizmetleri Merkez personeli, çağrıları yanıtlamak üzere 7/24 temelinde görev yapmaktadırlar.  AG ASANSÖR Müşteri Hizmetleri Merkezi personeli servis taleplerini yanıtlamakta ve Arızanın Giderilmesi ve Yolcu Tahliyesi için AG ASANSÖR teknisyenlerini görevlendirmektedirler.  Sorunun özel uzmanlık gerektirmesi halinde, AG ASANSÖR Müşteri Hizmetleri Merkezi bu bölgedeki uzman personelin ilgili mahale gitmesini ve sorunu gidermesini sağlamaktadır. 
 
AG ASANSÖR supervizörleri bakım bölgelerini optimize etmek ve servis teknisyenleri ile bakım mahalli arasındaki mesafeyi minimize etmek için bu göreve yönelik özel araçlar kullanmaktadırlar. Bakımla ilgili durumların değişmesi halinde, bu araçlar derhal önlem almalarına yardımcı olmaktadır.
 
AG ASANSÖR  servis teknisyenleri, AG ASANSÖR Müşteri Hizmetleri Merkezi™ ile gelişmiş kablosuz iletişim sağlayan mobil cihazlar kullanmaktadır. Mobil iletişim süreci, bir teknisyen görevlendirilirken hız ve esneklik sağlamaktadır. Bu özellik ayrıca  teknisyenlerin gerçek zamanlı bilgilere ulaşabilmesini mümkün kılmaktadır.
 
Ek Hizmetler; 
Ek hizmetler ekipmanınızın daha verimli olmasını sağlamaktadır. Bu hizmetler, ekipmanınızın performansına yönelik ilave bilgiler sağlamakta, görünümünü iyileştirmekte, daha iyi erişim sunmakta ve güvenliği arttırmaktadır.
 
AG ASANSÖR, ürün ve hizmet kalitesini, satış sonrası servis hizmetiyle de sürdürüyor.
 
Kesintisiz ve güvenli kullanım için, asansörünüzün satış sonrası periyodik bakımının düzenli olarak yapan AG ASANSÖR, kullanıcı hatalarından kaynaklanan kesintilere de anında müdahale ediyor.
 
Bilgili ve tecrübeli teknisyen kadrosuyla, her türlü sorunda, zamanında ve kesin çözümler getirerek, kullanıcısına güven ve konfor sunmaya, satış sonrasında da devam ediyor.
WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı